Wales pay cena za to, že používanie ich orieškom South Africa perlík

Barnes nie je radikálny, je to proste presný – aj keď hráte pod ním je to vaša zodpovednosť, aby sa s ním. V čase, keď Wales dostal hlavami okolo spôsobu rozdelenia bol soudcoval, oni pripustili 12 bodov a v konečnom dôsledku, že im ublížiť, rovnako ako Fourie du preez vyskúšať menej ako päť minút od time.Wales srdca zlomené koncom mágie z Juhoafrickej republiky Duane Vermeulen čítajte viac

až vtedy, že JAR vyzeral pohodlné a koniec

je ťažké vidieť svoju rizikovú averziu gameplan ich prijatie oveľa ďalej. príbeh hry bolo to, že po dobu 40 minút, po stranách zrušený navzájom s tým, že Wales obrany nastaviť tak brilantne ako predtým.Shaun Edwards zmenil veci odvtedy na osy, kedy bleskový získal im pár Heineken pohárov. Teraz je jemnejšia; pestrá tak, aby vyhovovali príležitosti. V polčase proti Austrálii to vyzeralo mať Wales vnútri fúzov prevzatie kontroly. Proti Južnej Afrike, to bolo dosť, aby zmaril jednoduchý Springbok herný plán, ktorý predstavoval Willie Le Roux, Handra Pollard a Du preez hoofing loptu smerom k nebu pre JP Pietersen a Bryan Habana naháňať.

bol občasné vypuknutia súhre medzi Pollard a Pietersen v strede poľa, ale Južná Afrika bolo umožnené žiť tresty, ktoré Wales zanechal na zrútenie.Nie že by Springboks boli bez ich hriechy Barnes očiach a môj odhad je, že drvivá väčšina sankcií v prvej polovici klenuté od riešenia priestoru.

Na to, že Juhoafrická republika nemohla udržať loptu, či už z dôvodu vlastných chýb alebo kvôli zručností Sam Warburton, Taulupe Faletau, Dan Lydiate a občas Gethin Jenkins vo buď zastavením rýchly loptu, alebo víťazstvo obraty.Facebook Twitter Pinterest Hráči reagovať po Južnej Afrike porazili Wales v umieranie minút štvrťfinále

Dan Biggar hviezda naďalej stúpať, mucha-polovica nielen udržať Wales v hre kope vlastnej sankcie, ale ukazovať odvahu naháňať svoj up-and-under, kresliť tri obranca a potom dal Gareth Davies dovnútra. skrumáž-napoly má šťastnú zručnosť bodovania pokusov, ale keď tlak prišiel v druhej polovici to bola strata skúseností na deväť, 13 a 15, ktoré si vybralo svoju daň.

Stereotypically, Wales nie sú zvyčajne postávať na ich vlastnom území. Akonáhle by Mike Phillips dostal do rúk na loptu, skrumáž pol bolo viac než pravdepodobné, že box-kop ho mimo polovice.Alebo Leigh Halfpenny by pole nádejný pramicu dopredu, aby čo najviac yardov je to možné a pás loptu ďalej nadol poľa, čo opozičná prácu na svojom území. Wales sa nebojí sa udržať loptu v hre, pretože verili v ich fyzickej kondícii.

Tento čas, kedy sa Springboks aplikuje teplo v druhej polovici, ale zdalo sa, že zamerať Gareth Anscombe, ktorý nedáva ‘ t majú najnáročnejších kop na svete. Buď on alebo Davies by lopata loptu späť, nechajte to na niekoho iného, ​​aby sa hrať posun vo, hoci to pravdepodobne sa nebude mimo polovice.To je, kde je problém ležal.

strany, ako je Južnej Afrike nemusí mať veľkú jemnosť o nich, ale oni vedia, ako uplatniť svoje hmotnosti a ak je obrancovia chvieť v ich vlastnej polovici, bude nevyhnutne viesť k opusteniu body.

10-minútové obdobie tlaku na začiatku druhej polovici, Edwards obrana bola dosť dobre vidieť z výzvu.Veľkí muži do stredu boli predvídateľné ciele, a keď Pollard pokúšal ísť širšie, tam boli červené dresy v tvári, otáčaním fly-polovicu staré dovnútra.

Potreboval sa dostať niečo z Bok prác, Pollard spokojný sám s poklesom bránu, ale keď Heyneke Meyer a Warren Gatland obrátil k svojim lavíc to bol Juhoafričan, ktorý zistil, že mal väčšie rezervy v depth.South Afrike dosiahnuť na husle, nie kladivom, rozbiť Wales | Eddie Butler Viac

Juhoafrická republika sú bočné perlík a keď tímy postaviť sa k nim, môžu sa zdajú byť málo alternatív, ako Welsh obrana ukázala.Wales bol viac než radi, aby ich kladkostroje, ale nakoniec to bolo miesto, kde urobili tie kladkostroja, že im neublíži.

Ďalším Welsh obrat viedol k South Africa skrumáži veľký Springboks shove dostal mierny kolieska , otvoriť blindside, Duane Vermeulen vyložených na Du preez, Alex Cuthbert vybral vystúpiť a dokonca aj 33-ročný nohy mal dostatok priestoru a času.