Murrayho vytáčali Štěpánková kraťasy. Brit nadával aj hádzal čiapkou

Na tento zápas britský tenista Andy Murray len tak nezabudne. V prvom kole grandslamového French Open bol len krôčik od vyradenia s Radkom Štěpánkom. Český veterán, ktorý sa musel do Bet365-Získaj bonus práve teraz hlavnej súťaže prehrýzť kvalifikáciou, privádzal svetovú dvojku k nepríčetnosti predovšetkým svojimi majstrovskými kraťasy. Nakoniec ale Murray dokázal duel otočiť a po výhre 3: 6, 3: 6, 6: 0, 6: 3, 7: 5 si mohol hlboko vydýchnuť.

Ale neboli to len kraťasy, čo zdobilo hru 37-ročného Radka Štěpánka. Svetovú dvojku často dokázal rozbehať, ale tiež sa fantasticky bránil. Napríklad práve pri kraťasoch jeho súpera, ktorého doběhnutím sa zaslúžil o jednu z najkrajších výmen celého zápasu.

“Tenis je krásny šport. Milujem ho, ale niekedy dokáže aj pekne bolieť.Aj to na ňom zbožňujem, aj keď som teraz smutný, že sa mi to nepodarilo dotiahnuť, “napísal Štěpánek na svoj facebookový profil.

” Aj cez to som na seba pyšný, dal som do toho úplne všetko a odchádzam s hlavou hore a motiváciou makať ďalej. Chcel by som všetkým poďakovať za neuveriteľnú podporu, ktorú Bet365-Podrobnosti tu mi dávate neustále najavo. Možno ani neviete, ako veľmi to pre mňa znamená, “doplnil.

Po konci duelu a Murrayho vydreté víťazstvo ale bola všetky príkoria zabudnutá a obaja bojovníci sa dlho objímali pri sieti.” Je neuveriteľné, čo dokáže. Vlani mal zranenie a v tridsiatich siedmich stále takhle hrá a bojuje. Neviem si predstaviť, že by som toto v takom veku predvádzal.Som rád, že som prešiel ďalej, “sňal Murray pred Štěpánkom.

Famózny tenisové predstavenie odmenili aj fanúšikovia, ktorí obaja hráčov zahrnuli ováciami postojačky. A Radek Štěpánek mal na tejto show obrie zásluhu.

Bet365-Ďalšie informácie