Marco Estrada a Troy Tulowitzki iskru ako Blue Jays zostať nažive v ALCS

Marco Estrada prišiel s vynikajúcou štart do najdôležitejšieho výlet svojej kariéry, zastavovať Royals ‘hitparádu a pomáha Toronto Blue Jays poslal seriálu majstrovstiev AL späť do Kansas City.

Estrada šikmých one-hit loptu do ôsmej smene, takže Toronto je potrhaný lapač odpočinku a Blue Jays porazil Royals 7-1 v stredu na takmer 3-2 v sérii best-of-sedem.

Troy Tulowitzki zlomil otvoriť hru s tromi horizonte zdvojnásobiť off Kelvin Herrera v šiestom, čo mu sedem RBIs v sérii.Edwin Encarnacion vošiel so základmi naložených proti Edinson Volquez, ktorý sa zdal nervózny blízkymi hovory proti Royals.

Estrada čelí minimálne 20 ciest pred Lorenzo Kain šiel s dvoma outs v siedmom. Bližšie Roberto Osuna bol dokonalý v deviatom.

yordan Ventura začne pre obhajujúce AL majstrov v piatok v hre 6 proti Davida Price, hra 2 smoliar.

Estrada, 32 -rok-old pravák, umožnil mu bullpen k odpočinku, deň potom, čo Kansas City vyvádzal 14-2 v hre, ktorý videl infielder Cliff Pennington ihrisko v deviatej.

Toronto sa snaží, aby sa stal len 13. tím v 80, ktorý sa vliekol 3-1 na best-of-sedem postseason série a zhromaždil vyhrať.Stalo sa to štyri zo 17 krát v LCS, vrátane toho, keď sa Royals vrátili späť proti Blue Jays v roku 1985 na ceste k jedinému titulu World Series v Kansas City. V tohtoročnom best-of-five divíznom sérii Toronto prehral prvé dva zápasy predtým, ako vyhral tri rovno proti Texasu. Pred 49 325 fanúšikmi, ktorí sa dožadovali, Chris Colabello sólo homer do ľavého poľa sedadiel v druhom dal Estrada vedie. Bol to jediný omyl pre Volqueza, víťaza hry 1, Estrada nedopustil žiadnu chybu, kým Salvador Perez nezostal v osem mieste.Estrada odišiel jeho prvých deväť ciest, končiace v rekordnom pruh štyroch Escobarova predných off playoff hry s hitmi.

Escobar, ktorý vstúpil 9 pre 15 (.600), dostal Kansas City je prvý hit, keď otvoril štvrtú s zem jediným okolo potápanie Tulowitzki u shortstop.

Zobrist pohotovo uzemnená do dvojitej hry na druhý baseman Ryan Goins.

Kansas City nemal žiadne iné bežca, kým Cain išiel s dvoma výstupmi v siedmej. Cena vstal bullpen po tomto voľný priechod, ale Estrada dostal Eric Hosmerovým odletieť.

Volquez dovolené len dva single po pripojený Colabello ale stratil zóny štrajku v šiestom.

Ben Revere odvádza sa na prechádzku a Volquez hit Josh Donaldson s prvým stúpaním.V auguste Volquez hit Donaldson v testami hra, ktorá zahŕňala lavice, zúčtovanie skrumáž.

Išiel Jose Bautista s deviatimi ihrisku pri-rakety na ihrisku, ktorý vyzeral získať kus dosky.

“myslel som, že rozteč na Bautista bol určite štrajk,” povedal manažér Royals Ned Yost.

Encarnacion šiel na inom ihrisku, ktorá narušila Volquez a správca Ned Yost. Volquez otočil chrbtom k doska rozhodcov Dan Iassogna ako Revere bežal domov na vedenie 2-0. Bola to jeho posledná cesto.

Herrera uľavilo a vyrazil Colabello. S davom skandovanie “Tu-lo!Tu-lo! “Tulowitzki poslal homered poslať fanúšikov k šialenstvu uterákom mávať.

Bautista a Donaldson sa po sebe idúcich štvorhra off Danny Duffy v siedmom, aby bolo 6-0 a Kevin Pillar v zdvojnásobila bežať na ôsmom.

viac zde