Išiel som v stopách golfových velikánov a prišiel pár – no, skoro

Bola to moja príležitosť na výlet na Huntingdale v pieskovom páse Melbourne, kde sa Austrálski majstri vrátia do svojho duchovného domova od 19. do 22. novembra po sedemročnej neprítomnosti.

Prvý tee, stále môžete vidieť klubovú galériu minulých víťazov, ako je napríklad Greg Norman, ktorý tak veľmi popularizoval hru v Austrálii s reťazou víťazstiev v turnaji začiatkom 80. rokov. Ďalšími veľkými hráčmi, ktorí sa zúčastnili kurzu, sú Tiger Woods, Nick Faldo, Severiano Ballesteros a Rory McIlroy. Facebook Twitter Pinterest Greg Norman v akcii v Huntingdale v roku 2000. Urobil Majstrami vlastnými šiestimi zlatými bundami medzi rokmi 1981 a 1990.Fotografie: Julian Smith / AAP

Žiadny tlak potom, pomyslel som si. Len držať hlavu dole a swing cez loptu. Ideme. Loptu má svoju známu oblúk, rozbiehanie dobre, ale potom sa stáča napravo. Nie príliš zlé. Mohlo to byť horšie, myslím. Je to len môj druhý kruhový asi štyri roky, takže som mohol úplne duffed ju. Je to doslova zázrak výstrel.

nájdem loptu. Zvýšená zelená vyzerá ešte veľmi ďaleko. Ale rana lejak v Melbourne vyvolala nielen krásnu vôňu stromy žuvačky, ale aj zmäkčil pôdu a ja podarí plávať stavia 160 yardov alebo tak na greene. Beriem dva päty a označiť dole par štyri. Jednoduchá hra.

Je to skvelé.Práve som hral tú dieru na rovnakej úrovni ako tie veľké hráčov. OK, Norman mohol dostali nepárny birdie tri, ale stavím sa, že pravdepodobne tiež mal zvláštny štyri. Keď som proste chýba putt na birdie dve osoby v krátkom tretej jamke, som premýšľal, prečo som nikdy stal sa profesionálom.

Odpoveď nie je dlho čakať. Na psie nohy štvrtý môj hnací clatters medzi stromami. Niekoľko hack a príliš veľa putts neskôr mám sám so štyrmi nad par osem. Facebook Twitter Pinterest Jedna zo zelených klubu v Melbourne, Austrália.Foto: Gary Lisabon / Huntingdale Golf Club

Nie prvýkrát som pripomenul, že profesionálni hráči živiť z hry, pretože sú naozaj dobrí, a majú oveľa viac trojky a štvorky na svoje karty ako osmičky.

V čase, keď som skončil po ich stopách – ktorý som sa snaží dieťa? – Ja rozdrvený nevyhnutnosti svoje skóre, čo je oveľa bližšie ku 100 ako je par 72.

Ale aspoň je to príjemná prechádzka. Kurz je skvele nastaviť a vo skvelom stave privítať späť Masters a davy, ktoré príde s ním.Klubovňa bola prestavaná v bezvládie a ponúka obrovský bar a jedáleň, kde si môžete vychutnať dobré jedlo a hovoriť o tom, kam to išlo všetko hneď. – alebo zlé

Melbourne slávny beh veľkých športových udalostí už naozaj v plnom prúde. Po taktovkou prešiel od AFL veľkého finále Melbourne Cup, je to na prelome niektoré z najlepších golfistov na svete, aby pokračoval v behu na Huntingdale – jeden zo siedmich majstrovstiev kvalitných ihrísk vo východných predmestiach. Hráči súperia o žlté bunde budú dva, ktorí by mohli raz nazývajú najlepšie na svete – Ernie Els a Austrálčan Adam Scott – takže organizátori dúfajú, že pre dobré davy.Facebook Twitter Pinterest Double hlavný víťaz John Daly USA v Huntingdale v roku 2008, ako sa druh pohľadu amatér by mohol byť bližšie zoznámiť s. Foto: Martin Philbey / AAP

Existuje samozrejme mnoho ďalších dôvodov, aby si whistlestop víkend v Melbourne, v neposlednom rade jeho právom preslávený jedálenský scény a nočný život.

Máte z čoho vyberať na piatok večer.Uličky predmestí mesta sa stretávajú s podobnými dušami, ktoré sa dopĺňajú počas víkendu Pohára s množstvom ľudí oblečených, aby ukázali každému, kto sa zaujíma o to, že je to ich najväčší víkend roka.

Fitzroy, zatiaľ čo je podhodnotený, má svoje úzke staré ulice prasknuté s bary a reštauráciami, až k bodu, kde sa zaujímate, ako všetci prežijú. Usadili sme sa na poschodí baru neoprávnene zrekonštruovaného domu Everleigh na ulici Gertrude. Je to známe pre svoje koktaily, ale urobím chybu, že mám pivo, ktoré má darebné meno a je príliš silné a predražené.

Bez ohľadu na to – výber reštaurácie je na mieste.Hell of the North, neďalekej bistro vo francúzskom štýle, je pomenovaná po cyklistické preteky v severnom Francúzsku. Samozrejme to znamená, že by ste si mohli myslieť. Čo by mohlo byť trendier než odkazovať pomerne obskurní športové podujatie koná 10,000 míľ ďaleko?

Ale reštaurácia sa nachádza v krásnej starej budove s vhodne rustikálny holé tehlové múry a hladkých drevených stolov a sľubuje elegantné, ale nekomplikované kulinársky zážitok. Ideme na menu “Dúfajme, že zdroj”, akési degustácie, ktorá vás zavedie priamo k veci s minimálnym úsilím. Prvá fáza, požičať tému na bicykli, je pikantná šiška: vyprážané bravčové mäso a syr – čo by mohlo pokaziť?


Druhá fáza je údeniny a tretia etapa je údené pstruhy a slávky.Štyri je bôčik a Kingfish dokončiť veľký sviatok, ktorý za 65 $ a hlava je tiež vynikajúcu hodnotu. Keby len (veľmi jemný) vína bol taký obchod.

Po tom všetkom, že je čas pre ľahnúť uprostred zázvoru kvetinovou vôňou luxus hotela Langham na Southbank.

V sobotu ráno je to žije s bzučanie Cup víkendu. Ak vezmeme výťah na raňajky, mnohí ľudia sú už vo svojej paráde pripravení odvrátiť na preteky. Je bičovanie sa s dažďom vonku, takže som rád, že máme čas vychutnať vynikajúce šírenie a pozrieť sa na mesto. – toľko, aby sa tam tak málo času

http://www.u-stavky.com/