Anglicko je Adil Rashid pracovať s Shane Warne pred konečným Pakistane testu

Warne, akonáhle mučiteľa Anglicko batsmen s 195 gólmi v 36 Ashes testy, je v Spojených arabských emirátoch podporovať golfový turnaj, ale bol záujem, aby sa trochu čistého času, ako tri exhibičné zápasy v Spojených štátoch budúci mesiac.

vo štvrtok 46-ročný trénoval s pakistanskou nohe zvlákňovacej Jásir Shah, kto vzal osem gólov v druhom testovacom víťazstvo v Dubaji prejsť na druhé miesto na svete skúšobné bowlingovej rebríčka. Ale teraz, na rozkaz svojho kolegu austrálskeho Bayliss, Warne sa pripojí Rashid sa podobne odovzdať tipy o umení nohe rotácie.

Je to odvážny ťah trénera Anglicka pred nedeľňajším tretím testu.Anglicko začala prinášať ďalšie bývalé popredných hráčov do tímu prostredia na začiatku tohto roka, s Andrewom Flintoff, Nasser Hussain a Sir Ian Botham medzi tými, aby sa zaoberalo tím.Tento konkrétny výzva je ten, ktorý nemohol sa uskutočnili pred 18 mesiacmi, avšak.

Warne bol kritikom anglický kapitán Alastair Cook, cez oba svojom komentári pre Sky Sports vo Veľkej Británii a novinami kolóna s tým, že problém prichádza do hlavy pred Headingley testu proti Srí Lanke v roku 2014, kedy povedal Cook “treba niečo urobiť” o vytrvalé negativity nohe baňa je.

Ale nasledovať telefonický rozhovor, ktorý leto, podnietený Warne, dvaja sa rozumie, že vyčistil vzduch a teraz Anglicko jednorazový nemesis bude vyzerať odovzdávať svoje vedomosti Rashid a posilnenie Yorkshireman dôveru pred testovaným Anglicko musí vyhrať kresliť sérii.

Warne, hovorenie predtým v týždni, v porovnaní Jásir a Rashid keď hovorí s SAE novín National. “Sú to úplne odlišné nadhadzovači,” povedal. “Jásir je skutočný zhon leg-spinner.Pre mňa je to ten najlepší v medzinárodnom krikete v okamihu, a dúfam, že Rashid bude lepšie. Nie je to tak plynule ako niekoho, ako Jásir, ale to neznamená, že to nie je tak účinná.Či sa dostane svoju dôveru do Myslím, že môže byť skutočný hŕstka. “

Warne a Rashid bude mať spoločnú reč aj s oboma mužmi, ktorí boli učení bývalú Austrália nohe zvlákňovacích Terry Jenner.

Rashid zažila horská dráha začína jeho testu kariéry, s piatimi gólmi v druhej smene v Abu Dhabi v nadväznosti na najhoršie postavy, žiadny pre 163, o debutujúceho štyridsiatnika v tej prvej.

v Dubaj, kde Anglicko stratila 178 behov, 27-ročný trvalo postavy zhode a dva za 191, ale odrazený po dobu štyroch hodín v druhej smene, strelil 71 zo 171, ktoré takmer zachránil test.

www.stavky-clic.com